לקבוצת הווצאפ

היי, נעים להכיר 😊

בס"ד

אני שמח להציג את עצמי ואת האתר,

שמי גבריאל תורן, נשוי באושר + שלושה ילדים מתוקים , יזם בנשמתי ותמיד מחפש איך לשפר ולהתייעל.

בעל עסק לניהול פרויקטים להתחדשות עירונית (תמ"א 38 , פינוי בינוי ועסקאות קומבינציה) במשך למעלה מעשור בתחום הבנייה וההתחדשות העירונית.

לאחרונה גם אני בניתי בית פרטי והגשמתי לנו את החלום הישראלי (הבטחתי לאשתי אחרי החתונה שבתוך 10 שנים בע"ה נגיע לבית פרטי J עמדתי במשימה באיחור קליל...)

בכל התהליך של בניית הבית, נתקלתי בלא מעט קשיים ובעיקר חוסר במידע וידע של כל הפרויקט הזה שנקרא בניית בית פרטי.

מכירים את זה שאין חכם כבעל ניסיון ואחרי שעשיתם משהו תמיד תדעו לעשות אותו שוב אבל הפעם טוב יותר?! אז בשביל זה אני כאן וזאת המטרה שלשמה הקמתי את האתר.

אחרי שעברתי דרך ארוכה בשלב איתור המגרש, התכנון, אישור הועדה והבנייה בפועל, הרגשתי מחוייבות להעביר את הידע והניסיון אליכם הבונים.

יכולתי להסתפק במאמר תמציתי בראשי פרקים או בלוג המתאר את תהליך הבנייה אבל הרגשתי שכדי לבנות בית בצורה נכונה, צריך יותר מזה.

ולכן הקמתי את האתר הזה, שמטרתו היא אחת ויחידה – לספק לבונה הפרטי את כל המידע, הידע, הצרכים והכלים לבנות את הבית שלו בצורה הטובה ביותר.

באתר הזה ריכזתי מאמרים רבים במגוון רחב של תחומים הקשורים לעולם בניית הבית הפרטי כך שאוכל להתחייב על עובדה אחת: מי שיקרא את כל המאמרים או לפחות את רובם (ועדיף כמה שיותר מוקדם בתהליך) , אני מתחייב לו אישית שהוא יבנה נכון יותר, חכם יותר ויחסוך הרבה כסף, נקודה!

אני, שבא מעולם הבנייה יכול להעיד שנתקלתי בלא מעט שאלות לאורך הדרך שלא היה יותר מדי את מי לשאול אלא להתייעץ עם המפקח שלי, עם האדריכל ועם המעצבת ולגשש את דרכי בשאלות יחד עם ד"ר גוגל לגבי בעלי מקצוע ראויים.

בלא מעט תחומים אחרים אפשר להיכנס לאתר כזה או אחר ולמצוא את כל המידע הדרוש, ודווקא כאן בתחום כל כך כבד ויקר, אין מידע מסודר לבונה הפרטי וחבל.

אז אני כאן בשבילכם ולמענכם, המטרה היא להיות במגמת שיפור תמידית ולהוסיף לכם ערך ותוכן כל הזמן.

אז אם יש שאלות הארות, הערות, בקשות ואפילו מחמאות, אשמח לשמוע מכם תמיד!

בהמון הערכה ואיחולי דרך צלחה,

גבריאל.

gavriel@homexpert.co.il